honda motorove stroje

Společnost HONDA patří mezi přední dodavatele zahradní techniky a je nositelem technického pokroku a inovace v tomto odvětví. Zahradní stroje HONDA jsou to nejlepší, co si za svoje peníze můžete koupit. Díky neustálému vývoji HONDA pravidelně připravuje svým zákazníkům mnoho novinek a vylepšení svých výrobků a udržuje si tak výrazný náskok před konkurencí. Zákazníci často ty to stroje používají profesionálním způsobem a ty vydrží neuvěřitelné nasazení. 


Na všechny námi dodávané stroje zajišťujeme kvalitní předprodejní, záruční apozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů a příslušenství. Samozhřejmostí je i poradenský servis, neboť nespokojenost zákazníků často pramení ze špatného seznámení se strojem a zásadami pro jeho správný, bezpečný a bezporuchový provoz.


servis


Pokud již vlastníte některý z výrobků širokého sortimentu, nebo případně uvažujete o jeho nákupu jistě uvítáte možnost dotázat se na cokoli, co Vás k výrobkům zajímá. Dotaz může být obecného rázu, v případě, že potřebujete např. poradit s výběrem vhodného výrobku, ale může být i zcela konkrétní pro vyřešení určitého technického problému, na který jste narazili při provozu stroje. Každopádně na Váš dotaz odpoví specialista v daném oboru a pomůže s řešením.PONY IIA

                                                                                    

PONY IIA je stavebnicovy hobby systém. K PONY IIA lze připojit tažnou nápravu, bubnovou sekačku, zametací kartáč, shrnovací radlici, návěs a pasivního nářadí na půdní práce. Kroutící moment motoru je do převodové skříně přenášen pomocí klínového řemenu a naoínací kladky, která je ovládána pákou z rukojeti stroje. V převodové skříni je šnekový převod pracující v olejové lázni. Výška vodících rukojetí je nastavitelná pomocí kloubu na rukojetích, které se také dají vyklápět stranově. Pomocí radličky, která je součástí stroje, se určuje rychlost a hloubka kultivace.

PONY IIA

                                                                                       

PONY IIA je stavebnicový hobby systém. K PONY IIA lze připojit tažnou nápravu, bubnovou sekačku, zametací kartáč, shrnovací radlici, návěs a pasivního nářadí na půdní práce. Kroutící moment motoru je do převodové skříně přenášen pomocí klínového řemenu a napínací kladky, která je ovládána pákou z rukojeti stroje. V převodové skříni je šnekový převod pracující v olejové lázni. Výška vodících rukojetí je nastavitelná pomocí kloubu na rukojetích, které se také dají vyklápět stranově. Pomocí radličky, která je součástí stroje, se určuje rychlost a hloubka kultivace. Pojezdová kola mají traktorový desén a mají v ráfku zabudované volnoběžky pro jednouduchou manipulaci při práci. Změna pojezdové rychlosti se provádí manuálně přehozením klínového řemene na jiné řemenice. Při orbě s tímto výrobkem doporučujeme dokoupit orebné návleky, přední a zadní závaží.

Rotační jednobubnové sekačky na vysokou trávu BDR 500

                                                                                         

Jednobubnové sekačky na trávu BDR 550 se záběrem 58 cm jsou určeny pro práci v maximálně náročných podmínkách několik let nesečených porostů. Tyto sekačky jsou také vhodné pro sečení extrémně vysokých a hustých porostů. Zvládnou i sečení velmi vzrostlých jetelů a vojtěšek.

Malotraktor VARI IV PROFI

                                                                                           

Malotraktor VARI IV PROFI je vybaven silným, úsporným a tichým čtyřtaktním motorem HONDA GXV 65 s výkonem 4,4 kW/6,0 HP a kroutícím momentem 11,8 N.m. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodících rukojetích, které jsou stavitelné výškově i stranově a jsou vybaveny bezpečnostním vypínačem zapalování, který v případě pádu obsluhy automaticky zastaví celý stroj. Převodová skříň DSK-317 je mechanická se šnekovým převodem pracujícím v olejové lázni. Malotraktor má celkem tři rychlosti vpřed (2,8 - 10,6 - 12,5 km/h), neutrál a jednu rychlost vzad (3,1 km/h ). Součástí této sestavy je závěs Z-01 pro připojení pasivního příslušenství či návěsu a opěrná noha ON-02 pro snadné uskladnění stroje. Tato sestava obsahuje tažnou nápravu TN-014 (kola 6,5´x14´ s vnějším i vnitřním závažím). Rozteč kol je variabilní 480 nebo 610 mm. Kola jsou vybaveny uzávěrkami nahrazující činnost diferenciálu pro jednoduchou manipulaci, otáčení nebo couvání. Po odaretování těchto volnoběžek je možné se strojem snadno manipulovat, a to i bez nastartovaného motoru. Nosič závaží BZN-005 a nastavovací těleso NT-3 jsou nutností k připojení oboustranného pluhu APH-352. Pomocí nastavovacího tělesa se provádí seřízení pracovní polohy pluhu.

                                                                                                                          | © Firma kugler 2013POWERED BY WEBMAMUTNET S.R.O.  |